Braník pomáhá šít roušky

Náš Braník zorganizoval sbírku roušek pro potřebné lidi a instituce v Praze 4. Moc a moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili a našili roušky, díky vám jsme zásobili:

Roušky pro Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97

Studio Mísha a Náš Braník připravovali látky k šití roušek pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97. Ta je následně distribuovala nemocnicím, kde je roušek nedostatek.

Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 si přebírá roušky od Míši Svobodové
Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 si přebírá roušky od Míši Svobodové

Roušky pro Braník a nemocnice

Roušky byly dodány do Domu s pečovatelskou službou, díky naší iniciativě má každý obyvatel tohoto domu svou roušku.

A dále roušky dostali: Záchranka Braník, zaměstnanci branické pošty, dětské ARO Thomayerovy nemocnice a poté i další oddělení (prostřednictvím tiskového mluvčí Thomayerovy nemocnice).

Moc děkujeme všem ženám a šičkám, které roušky donesly

Pí Králová, pí Škodová, pí Šindelářová, pí Pirklová, pí Jilemnická, pí Veverková, pí Kafková, pí Sedláčková, pí Rakušanová, Adéla a Petra Vackovy, pí Petrášová, pí Háková–Spinelli,  pí Kolešová, pí Pyrczak, pí Rektorisová.

Dále moc děkujeme

Mladým hasičům Braník za roušky pro Dům s pečovatelskou službou v Braníku, Karlu Fišerovi za pomoc při distribuci, pivovaru Moucha za nabídku pomoci.

Speciální dík

Speciálně chceme poděkovat Michaele Svobodové a Studio Mísha za poskytnutý prostor a distribuci.

A stále je pro koho roušky šít!

Roušky pořád vítá Thomayerova nemocnice a Nemocnice Pod Petřínem. Šijete-li, můžete roušky donést v pondělí 30. 3. a v úterý 31. 3. od 9:00 do 11:00 do Studia Mísha, Branická 11. Nebo nám napište na nasbranik@gmail.com.